zarezerwuj miejsce regulamin wypoczynku

Ładuję...

ustawa

Fundacja Promyk działa w oparciu o ustawę o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.

Działalnością pożytku publicznego jest działalność społecznie użyteczna, prowadzona przez organizacje pozarządowe nie działające dla osiągnięcia zysku, w sferze zadań publicznych określonych w ww. ustawie.

Obóz kajakowy dla młodzieży – spływ po Czarnej Hańczy – cena brutto 1590 zł

Cena zwiera:
  • Transport z Wrocławia, z wyznaczonego miejsca zbiórki na miejsce obozu oraz powrót.
  • Codzienne przewozy na i z miejsca wodowania kajaków.
  • Wypożyczenie kajaków i koniecznego sprzętu.
  • Przejazdy w trakcie obozu, opłaty śluzowe.
  • Wyjazd na Wigry, bilety wstępu w trakcie wycieczki: Wigierski Park Narodowy, Klasztor na Wigrach.
  • Całodzienne wyżywienie 3 posiłki + podwieczorek, + ogniska z kiełbaskami.
  • Zakwaterowanie w 2 osobowych domkach kempingowych, pościel wliczona w cenę (nie ma potrzeby brania śpiworów).
  • 3 osoby kadry na 20 osobową grupę uczestników.
  • Program wychowawczy, edukacyjny i rekreacyjny, nastawiony na integrację, rekreację, gry i zabawę. Zdobycie umiejętności poruszania się po rzece, zajęcia z pierwszej pomocy i zapoznanie uczestników z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi oraz historycznymi obszaru Wigierskiego Parku Narodowego, Puszczy Augustowskiej.
  • Ubezpieczenie NNW + OC kadry.
  • Rezygnacja z wypoczynku:
    W przypadku rezygnacji z udziału w wypoczynku (niezależnie od przyczyn) uczestnikowi zostanie zwrócona wpłacona kwota, po potrąceniu dotychczas poniesionych kosztów organizacji obozu. Koszty te zależą od terminu rezygnacji.
    a) 60-30 dni - zadatek 400 zł
    b) 30-21 dni - 30%
    c) 21-14 dni - 50%
    d) 14-7 dni - 90%
    Fundacja Promyk może wypowiedzieć umowę i dokonać pełnego zwrotu dokonanej wpłaty bez dodatkowego odszkodowania lub zadośćuczynienia, jeżeli liczba osób, które zgłosiły się do udziału w obozie jest mniejsza niż minimalna wymagana liczba uczestników i organizator powiadomił uczestnika ( drogą poczty elektronicznej) o rozwiązaniu umowy nie później niż na 20 dni przed rozpoczęciem obozu.
  • Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany warunków umowy z przyczyn od niego nie zależnych. Uczestnik ma wówczas prawo odstąpienia od umowy bez poniesienia jakichkolwiek kosztów.

Fabularny obóz Fantasy pod namiotami – cena brutto 1490 zł

Cena zwiera:
  • Pobyt na leśnej bazie obozowej ZHP nad j. Lgień w podanym terminie, z infrastrukturą sanitarną i zapleczem kuchennym. W pobliżu strzeżonego kąpieliska.
  • Transport autokarem z Wrocławia, z wyznaczonego miejsca zbiórki na miejsce obozu oraz powrót.
  • Całodzienne wyżywienie 3 posiłki + podwieczorek, + ogniska z kiełbaskami. Nie zapewniamy naczyń do spożywania posiłków. Uczestnicy muszą posiadać plastikowe lub nierdzewne naczynia osobiste, np. typu menażka + sztućce ( tzw. niezbędnik).
  • Zakwaterowanie – w dużych przeznaczonych dla 10 os. namiotach, w których zakwaterowanych będzie max. 5-6 osób. Namioty wyposażone są w : łóżka z materacami, + 2 koce na uczestnika, półki na rzeczy. Nie zapewniamy pościeli, uczestnicy musza przywieźć ze sobą śpiwory + ewentualnie prześcieradło ( dla chętnych).
  • Opiekę kadry + pielęgniarki obozowej. 1 osoba kadry na 10 uczestników (+animatorzy-kadra młodzieżowa).
  • Program wychowawczy, edukacyjny i rekreacyjny, w formie fabularnej gry fantasy, z elementami RPG i Larp.
  • Pamiątkowy strój i rekwizyty.
  • Ubezpieczenie NNW + OC kadry.
  • Rezygnacja z wypoczynku:
    a) 60-30 dni - zadatek 400 zł
    b) 30-21 dni - 30%